Jaki prywatny pakiet medyczny w 2022 roku? Sprawdź ranking!

Popularność wykupywania pakietów medycznych w prywatnych placówkach nieustannie wzrasta. Jest to rozwiązanie, które często za niewielką cenę umożliwia łatwy i szybki dostęp do specjalistów w całej Polsce. Nowy rok to świetny moment, aby zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, a w tym celu warto zwrócić uwagę na różne pakiety zdrowotne. Oto najpopularniejsze z nich:

  • Dla rodziców i dziecka – jednym z najczęściej wybieranych pakietów są te przygotowane z myślą o rodzinie, które skierowane są do rodziców i dziecka (lub dzieci). Tego rodzaju prywatny pakiet medyczny zawiera różne badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, a także profilaktykę stomatologiczną i szczepienia przeciw grypie. Można również liczyć na opiekę pediatryczną i opiekę lekarzy specjalistów. Co więcej, z myślą o potrzebach najmłodszych, zestawy te obejmują też domowe wizyty lekarzy.
  • Dla seniora – nie da się ukryć, że grupą społeczeństwa najczęściej wymagającą opieki medycznej są seniorzy. Niestety, podstawowa opieka zdrowotna często naraża ich na czekanie w kolejkach do specjalistów. Czas oczekiwania może wahać się od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, czy też lat. Dlatego też, szukając prezentu dla babci lub dziadka, warto wykupić indywidualny pakiet medyczny, który znajdziesz na https://polmed.pl/opieka-medyczna/. Zawiera on szczepienie przeciw grypie, a także opiekę lekarza rodzinnego, badania diagnostyczne, tomografię komputerową oraz profilaktykę stomatologiczną i rehabilitację.
  • Dla kobiety – zainteresowaniem cieszą się również pakiety medyczne indywidualne dla kobiet, w tym kobiet ciężarnych. Przyszłe mamy mogą traktować je jako dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu w spokoju przeżywają ten wyjątkowy czas w oczekiwaniu na dodatkowego członka rodziny. W wykupionym pakiecie mogą znaleźć badania ultrasonograficzne, endoskopowe, a także bezpłatne badania diagnostyczne. Oprócz tego można też zdecydować się na dodatkowy pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet w ciąży.
  • Dla mężczyzny – nie tylko panie, lecz także panowie powinni pamiętać o swoim zdrowiu. Dlatego też czekają dla nich indywidualne pakiety zdrowotne, dzięki którym mogą oni zadbać o profilaktykę różnego rodzaju chorób i są ubezpieczeni w razie wystąpienia jakichkolwiek objawów. Czeka na nich nie tylko szybki dostęp do szczepionki na grypę, lecz także usługi pielęgniarki, rehabilitacja oraz wiele bezpłatnych badań diagnostycznych i laboratoryjnych.
  • Dla studenta – wyjazd na studia często wiąże się ze zmianą miejsca zamieszkania oraz zintensyfikowanym trybem życia, łączącym naukę i zdobywanie doświadczenia z dobrą zabawą. Studenci, z dala od rodziców, muszą często sami zadbać o swoje zdrowie – dlatego też warto postawić na pakiet medyczny przygotowany z myślą o nich, zapewniający szczepienia przeciwko grypie, badania diagnostyczne czy też laboratoryjne. Co więcej, w abonamencie dla studenta znajdują się również usługi pielęgniarskie i opieka lekarzy specjalistów.