Masz problemy żołądkowe na wakacjach? Zdobądź leki dzięki konsultacji online.

Rozstrój żołądka podczas wyjazdu to jedna z najgorszych przygód, jaka może się nam przytrafić. Stres związany z podróżą, nowy rodzaj jedzenia, odwodnienie – na nasz układ pokarmowy może wpływać wiele czynników. Na szczęście teraz, żeby uzyskać pomoc lekarza i potrzebne leki, wystarczy mieć dostęp do Internetu.

Konsultacja online – na czym polega ta usługa?

Jest to nowa usługa medyczna, która pozwala na kontakt z lekarzem z każdego miejsca w Polsce. Wystarczy przy pomocy smartfona, tableta albo komputera wejść na stronę Telemedyk. Tam możemy wybrać spośród kilku różnych rodzajów konsultacji. Jeżeli cierpimy na dolegliwości żołądkowe, to wybierzmy konsultację z e-receptą, a następnie z listy chorób wybierzmy problemy żołądkowe. Zostaniemy poproszeni o wypełnienie formularza, w którym musimy opisać swoje symptomy i leki, które do tej pory zażywaliśmy. Po opłaceniu usługi skontaktuje się z nami lekarz. Może się to stać już w ciągu kilkunastu minut, także warto pilnować telefonu.

Konsultacja może mieć charakter telefoniczny albo może odbyć się w razie takiej potrzeby przez kamerkę. Podczas konsultacji lekarz wysłucha jeszcze raz naszych objawów, odpowie na nasze pytania i przy pomocy e-recepty przepisze nam odpowiednie leki.

E-recepta online – na jakie dolegliwości żołądkowe możemy otrzymać leki?

W ten sposób możemy uzyskać receptę na leki pomagające w przypadku biegunki, wymiotów, mdłości, zatwardzenia, niestrawności, zatrucia i wielu innych dolegliwości. Lekarz oceni nasz stan i nasze objawy i przepisze nam odpowiednie leki, które sprawią, że poczujemy się lepiej i będziemy mogli dalej cieszyć się wakacjami. Recepta online pozwoli nam zakupić leki w każdej aptece w Polsce.

Medyk online – recepta w ciągu kwadransa

E-recepta i lekarz online to kombinacja, która może być dla nas wybawieniem podczas wakacji czy wyjazdu służbowego. Dzięki usłudze konsultacji możemy skorzystać z pomocy medycznej nawet będąc kilkaset kilometrów od naszego lekarza rodzinnego. W ten sposób otrzymamy nie tylko leki na dolegliwości żołądkowe, ale też na alergię, przeziębienie, choroby układu moczowego, czy wszystkie inne dolegliwości, które mogą nam doskwierać podczas wakacji.

Medyk online może nam również przedłużyć receptę na leki, które przyjmujemy na stałe: w tym na przykład na antykoncepcję hormonalną, leki na nadciśnienie, cukrzycę, antydepresanty i wiele innych leków, które trzeba przyjmować stale.