Usuwanie żylaków Kraków

Klinika VESUNA zaistniała na rynku medycyny estetycznej kilkanaście lat temu i wciąż przyciąga mieszkańców Małopolski. Szeroki wachlarz usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet oraz mężczyzn. Oferowane zabiegi nie tylko poprawiają wygląd, kondycję zdrowotną, ale przede wszystkim wpływają na samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

VESUNA składa się z dwóch nowoczesnych Klinik Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 oraz w biurowcu HEXAGON przy ulicy Zamkniętej 10 lok. 4.  Gabinety zostały wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Tym samym w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowatorskie, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na poziom komfortu pacjentów podczas zabiegu usuwanie żylaków kraków.

Wykwalifikowany zespół Kliniki VESUNA sięga tylko po sprawdzone oraz przebadane preparaty, z polskimi, światowymi certyfikatami potwierdzającymi ich jakość.

 

Klinika VESUNA podąża za światowymi trendami oraz technologiami, debiutującymi na rynku. W efekcie Klinika może się pochwalić różnorodną ofertą zabiegów z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii i ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne znajdujące się w obu gabinetach posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Pracownicy Kliniki podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z wykwalifikowanym pracownikiem VESUNY. Faktem jest, że konsultacje stwarzają doskonałą możliwość dobrania najlepszych zabiegów oraz terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

 

Podczas zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najwyższy komfort, a także bezpieczeństwo, które Kliniki jest najważniejsze.

Zadowolenie pacjentów z efektów przeprowadzonej kuracji czy zabiegu oraz uśmiech na ich twarzach jest kołem napędowym Kliniki VESUNY. Właśnie z tego powodu personel nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w różnych szkoleniach, śledząc nowości pojawiające się na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#usuwanieżylakówkraków